ÚRKÚT SK - RESOLUTE KC ALSÓÖRS 19-22 (10-13)

Úrkút 50 néző
7 m-es: 4/1 ill. 4/3, kiállítás: 6 ill. 14 perc

Úrkút SK. Hartman R. - Novák-Wolf R. 4, , Linczmájer D. 3, Rieger H. 2, Piros Z. 6, Krausz Zs. 2, Tenk D. 1.
Juhász T., Fuith D. (k), Wolf K., Szalmásy J. 1, Prémné Onódi B., Magyar J. Edző: Gátvölgyi Balázs

Meghatározó játékosaink hiányában is szerettünk volna egyenrangú ellenfelei lenni a listavezetőnek. Az első félidőben ez sikerült is, szorossá tudtuk tenni az eredményt. Jól védekeztünk, sajnos a támadásokba csúsztak hibák, de ekkor még meccsben voltunk a magasabb osztályba készülő ellenfelünkkel.
A második félidőt érthetetlenül sok technikai hibával kezdtük amiből könnyű gólokat kaptunk (11-17). Védekezést váltottunk, ami egy darabig megzavarta az ellenfelünket, de a támadójátékunk teljesen csődöt mondott, elfáradtunk. Eladott labdákból, gyenge kísérletekből megrohant bennünket az ellenfelünk és egy 0-9!-es sorozattal eldöntötte a találkozót. (15-29).
A lányok hősiesen küzdöttek, nem adták fel, de sajnos nem volt senki aki a hiányzó gólerőt pótolni tudta volna. Nagyon fájó, borzalmas érzés, hogy egy év munkája úgy omlott össze, hogy nem tehettünk róla.
Győzelmével az Alsóörs megnyerte a bajnokságot, amelyhez gratulálunk. Sportszerűen sorfalat álltunk a bajnoknak.